آشنایی با شرکت آنا ائل تک

شرکت آنا ائل تک تولید کننده تخصصی سیستم های الکترونیکی ، با استفاده از دانش فنی بالا و پرسنل باتجربه و بهره گیری از کانالهای ارتباطی قوی با شرکت های بین المللی و شناسایی خلأ های مهم و اساسی موجود در بازار محصولات اعلام حریق کشور ، برای پوشش دادن این فضاهای خالی وسیع ، اقدام به طراحی و تولید سیستم اعلام حریق نمود . این خلأ  ها در دو موضوع مهم زیر خلاصه میگردد:

1 – قیمت های بالای محصولات معروف غربی که علیرغم کیفیت بالا و حسن شهرت فراوان متاسفانه موجب سرازیر شدن سرمایه ملی و دسترنج هموطنان مان به جیب شرکت های غربی میگردد.

2- مشکلات کیفی و کارکردی برخی محصولات تولید ( یا مونتاژ ) داخل که تاثیر منفی و مخرب بر داشت مصرف کننده داخلی از محصولات اعلام حریق ایرانی میگذارد.

نتیجه رصد این خلأ و تلاش برای پر کردن این فضا ، تولید محصولی به نام سیستم اعلام حریق آنا شد که به لطف خداوند سبحان ، استقبال خیل همکاران متخصص فعال در این حوزه را به همراه داشت .

همکاران نکته سنج و خاص که به دلیل وسواس کاری بالا ، فقط محصولات اروپایی را در پروژه های خود مورد استفاده قرار میدادند در کمال خرسندی ، اقدام به استفاده از محصول آنا نموده و ادامه تقاضای مشتاقانه و پر حجم ایشان ما را در پیگیری هدف خود بیش از پیش مصمم تر ساخت . به دلیل ارتباط نزدیک با سایر تولیدکنندگان داخلی و خارجی ، آخرین دستاوردها و فن آوریهای این محصولات در مقابل چشمان تیزبین طراحان شرکت قرار داشته و مورد بررسی دقیق قرار گرفته و این مهم ، موجب بهبود روز افزون کیفیت سیستم اعلام حریق ایرانی آنا گردیده است . شرکت آنا ائل تک ، تولید اکثر محصولات متعارف اعلام حریق را انجام داده و تولید محصولات اعلام حریق آدرس پذیر و تجهیزات وابسته در دستور کار شرکت قرار دارد.

چهار امتیاز بزرگ محصولات اعلام حریق آنا

  • طراحی بروز و سطح بالای مدارات الکترونیکی محصولات که منطبق بر آخرین تکنولوژی این شاخه از محصولات الکترونیکی می باشد

  • استفاده از قطعات الکترونیکی اورجینال و اصل بمنظور رقابت کیفی با محصولات اعلام حریق مطرح دنیا

  • دارا بودن متخصصین الکترونیک با پایه علمی و عملی بالا و باتجربه در زمینه الکترونیک

  • اشتیاق کارمندان شرکت برای رسیدن به سطح رقابت با محصولات مرغوب و معروف جهان سیستم های اعلام حریق و باور به اینکه با انجام کار درست و تولید شرافتمندانه و پرهیز از سودجویی و گردن نهادن به اهداف بزرگ میتوان بهترین محصول جهان را در خاک پاک کشور بزرگ و توانمند ایران تولید نمود